Nasze koła:

Koło PTTK "JEDYNKA"

Koło PTTK nr 2 ‘‘WAGONOWCY‘‘

Koło PTTK "Siódemka"

Świdnickie Koło PTTK ‘‘KOŁO ŚLĘŻY‘‘

Koło Turystyczne "To Tu To Tam" MDK Świdnica

Koło Turystyczne ''Pszczoły i Trutnie''

Koło PTTK Świebodzickie Łaziki

KLUB PRZEWODNIKÓW TERENOWYCH I GÓRSKICH ‘‘Koło przewodników turystycznych‘‘

Koło PTTK Żarodreptaki

GMINNE KOŁO PTTK ‘TERAZ SUDETY‘

pozostali członkowie z Oddziału

BIURO ZARZĄDU ODZIAŁU PTTK CZYNE W ŚRODY I CZWARTKI W GODZ. 16.00 - 18.00Komisja Piesza
06.10.2021r.
Spotkanie Komisji Pieszej
Spotkanie Komisji Pieszej

Wszystkich członków, sympatyków i miłośników Komisji Pieszej i Krajoznawstwa Oddziału PTTK w Świdnicy zapraszamy na spotkanie robocze w dniu 07 października 2021 r. w restauracji "Pod Kopułą" przy ul. Ofiar Oswięcimskich w Świdnicy na godz. 19.00. 

                                                                                   Zarząd Komisji PiK

06.10.2021r.
Zaproszenie na Zlot
Zaproszenie na Zlot
Witam serdecznie.
Do wiadomości o ciekawej imprezie. Oddział Powiatowy PTTK w Żarach organizuje w dniach 23-24 października br. Dolnośląski Zlot Przodowników Turystyki Pieszej. W
programie wycieczka autokarowa po powiatach żarskim i żagańskim z bardzo ciekawym programem w tym zwiedzanie z przewodnikiem atrakcji
krajoznawczych Żar i Żagania. W miarę wolnych miejsc w dwudniowej imprezie mogą uczestniczyć również krajoznawcy i turyści piesi.
Szczegóły na stronie internetowej www.zary.pttk.pl [1] W imieniu organizatora serdecznie zapraszam. Henryk Sławiński
 
30.06.2021r.
Zmarł Adam Zapłata
 
Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych i Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego. Przez kilkadziesiąt lat aktywnie uczestniczył w działalności obu towarzystw. Był Przodownikiem Turystyki Pieszej PTTK. Za działalność społeczną wyróżniony Brązową Honorową Odznaką Zarządu Głównego PTTK oraz Brązową Honorową Odznaką Zarządu Głównego PTSM. Uroczystości pogrzebowe odbędą się na Cmentarzu Komunalnym w Lubaniu 06.07.2021 r. o godz.10.30. Cześć Jego pamięci.
16.06.2021r.
64 OZPTP - Elbląg 2021
Oddział PTTK w Elblągu na swojej stronie internetowej opublikował informację o Ogólnopolskim Zlocie Przodowników Turystyki podając program zlotu oraz kartę zgłoszeń.
Zachęcam członków Dolnośląskiego Zespołu Turystyki Pieszej do licznego udziału w ZLOCIE. W załączeniu program i karta zgłoszeń.
Wstępna informacja o organizacji w 2021 r Dolnośląskiego Zlotu Przodowników Turystyki Pieszej ukaże się w pierwszej połowie m-ca lipca.
Pozdrawiam. ZC
07.10.2020r.
Komunikat o śmierci Kolegi Stanisława Łucia

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 1 października 2020 r., na wieczną wędrówkę odszedł w wieku 62 lat nasz Nieodżałowany Przyjaciel i Mentor, Honorowy Przewodniczący Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK, Honorowy Przodownik Turystyki Pieszej PTTK (nr leg. 614H), wieloletni członek Komisji Turystki Pieszej ZG PTTK (Przewodniczący Komisji Turystyki Pieszej w latach 2010-2017) Kolega Stanisław Łuć.

Cześć jego pamięci

created by Grupa BroNET