Nasze koła:

Koło PTTK "JEDYNKA"

Koło PTTK nr 2 ‘‘WAGONOWCY‘‘

Koło PTTK "Siódemka"

Świdnickie Koło PTTK ‘‘KOŁO ŚLĘŻY‘‘

Koło Turystyczne "To Tu To Tam" MDK Świdnica

Koło Wodniackie PTTK ‘‘ŻEGLUJ‘‘

Koło Turystyczne ''Pszczoły i Trutnie''

Koło PTTK Świebodzickie Łaziki

KLUB PRZEWODNIKÓW TERENOWYCH I GÓRSKICH ‘‘Koło przewodników turystycznych‘‘

pozostali członkowie z Oddziału

Biuro czynne we wtorki i środy od 16:00 do 18:00



Oddział PTTK w Świdnicy > LXXII DNI PAGÓRKÓW
16.11.2018r.
LXXII DNI PAGÓRKÓW

ODBYŁY SIĘ LXXII DNI PAGÓRKÓW

15.11.2018 (czwartek) godz. 17.00

Restauracja "Pod Kopułą"

ul. Ofiar Oświęcimskich 2

 

w programie:

  • Fogarasze rumuńskie - prezentacja zdjęć i pogadanka : Henryk Wołejko
  • Z domowej wideoteki Piotra Snopczyńskiego
  • Uroczyste wręczenie odznak turystycznych

BLACHARZ ROKU

Wręczono na PAGÓRKACH 15.11.2018

  1. Popularne i bez stopni:
  • 100 lecie GOT – M; Gontkowski
  • OK. Ziemi Kutnowskiej – Z. Curyl
  • OK. Ziemi Kutnowskiej – W. Ziobrowska
  • Szlakiem Pomników Historii – W. Ziobrowska
  • 100 lecie GOT – J. Jaskuła
  • Szlakiem Pomników Historii – J. Jaskuła
  1. BRĄZOWE  małe
  • Odznaka Krajoznawcza woj. łódzkiego – M. Gontkowski
  • Sudecki Włóczykij – M. Gontkowski
  • OK. województwa łódzkiego – Z. Curyl
  • OK. województwa łódzkiego – W. Ziobrowska
  • 966 Narodziny Państwa Polskiego – W. Ziobrowska
  • Szlak Aleksandra Janowskiego – K. Krystyniak
  • Sudecki Włóczykij – K. Krystyniak
  1. SREBRNE małe
  • Odznaka Krajoznawcza woj. łódzkiego – M. Gontkowski
    • Sudecki Włóczykij – M. Gontkowski
    • TRInO – Z. Curyl
    • Szlak Zbytków Techniki – W. Ziobrowska
    • Początki drogi ku niepodległości – W. Ziobrowska
    • Sudecki Włóczykij – K. Krystyniak
    • Początki drogi ku niepodległości – J. Jaskuła
    • GOT – A. Jakimczyk
      1. ZŁOTE małe
      2. BRĄZOWE duże
      1. SREBRNE duże
      2. ZŁOTE duże
      3. HONOROWE
      • Turysta Dolnego Śląska – M. Gontkowski
      • Blacharz roku 2018 po LXXII Dniach Pagórków:

         

        1. Sadkiewicz Janusz…………….38
        2. Krystyniak Krzysztof…………19
        3. Gontkowski Mirosław ………..20
        4. Hruszowiec Kinga ……………12
        5. Curyl Zbigniew ……………….12
        6. Jaskuła Joanna ………………..10
        7. Ziobrowska Wioletta …………8
        8. Czarnecki Tadeusz…………….1
        9. Niedzialski Tadeusz……………1
        10. Karczmarek Irena ……………..1
        11. Kubik Mariusz…………………1
        12. Jakimczyk Andrzej…………….1

                                                             Razem = 125

created by Grupa BroNET