Nasze koła:

Koło PTTK "JEDYNKA"

Koło PTTK nr 2 ‘‘WAGONOWCY‘‘

Koło PTTK "Siódemka"

Świdnickie Koło PTTK ‘‘KOŁO ŚLĘŻY‘‘

Koło Turystyczne "To Tu To Tam" MDK Świdnica

Koło Turystyczne ''Pszczoły i Trutnie''

Koło PTTK Świebodzickie Łaziki

KLUB PRZEWODNIKÓW TERENOWYCH I GÓRSKICH ‘‘Koło przewodników turystycznych‘‘

Koło PTTK Żarodreptaki

GMINNE KOŁO PTTK ‘TERAZ SUDETY‘

pozostali członkowie z Oddziału

CZĘŚCIOWE WZNOWIENIE DZIAŁALNOŚCI BIURA ZO - wtorek 13.30 - 15.30



Oddział PTTK w Świdnicy > LXXVI PAGÓRKI
29.11.2019r.
LXXVI PAGÓRKI

Serdecznie zapraszamy na kolejne, LXXVI DNI PAGÓRKÓW w dniu 28.11.2019 (czwartek) o godz. 16.30 w Restauracji "Pod Kopułą" ul. Ofiar Oświęcimskich 2

w programie: 

  1. Z domowej wideoteki Piotra Snopczyńskiego
  2. Uroczyste wręczenie odznak turystycznych
  3. Rozmowy o planowanych wyprawach górskich Oddziału PTTK w Świdnicy

BLACHARZ ROKU 2019

Wręczono na DNIACH GÓR 28.11.2019

  1. Popularne i bez stopni:
  • Szlakiem Pomników Historii Polski – M. Gontkowski
  • Wędruję z Dusznickim Kołem Ducha Gór – Z. Curyl
  1. BRĄZOWE  małe
  • Szlakiem Pomników Historii w Polsce – M. Gontkowski
  • Szlak Alekandra Janowskiego II st – Z. Curyl
  1. SREBRNE małe
  • Przyjaciel Kołobrzegu – M. Gontkowski
  • Szlakiem Pomników Historii w Polsce – M. Gontkowski
  • Turysta Ziemi Kołobrzeskiej – M. Gontkowski
  • Turysta Przyrodnik – J. Sadkiewicz
  1. ZŁOTE małe
  • Turysta Ziemi Kołobrzeskiej – M. Gontkowski
  • Szlakiem Pomników Historii w Polsce – M. Gontkowski
  • Zachpomorska droga św. Jakuba – M. Gontkowski
  • Turysta Ziemi Kołobrzeskiej – Z. Curyl
  • Górska Odznaka Abstynentcka złota – K. Krustyniak

 

HONOROWE

 

  • Diadem Gór Polski – J. Sadkiewicz
  • Górska Odznaka Abstynentcka Brylantowa – J. Sadkiewicz
  • Przodownik InO – K. Hruszowiec
  • Przodownik GOT - M. Kubik
  • Przodownik GOT - P. Kantorosiński

Blacharz roku 2019 po LXXVI Dniach Gór:

 

  1. Sadkiewicz Janusz……………52
  2. Ziobrowska Wioletta ………...34
  3. Gontkowski Mirosław ……….23
  4. Jaskuła Joanna ……………….20
  5. Curyl Zbigniew ………………19
  6. Krystyniak Krzysztof ………..15
  7. Kaśkiewicz Lena ……………...2
  8. Malesza Ryszard ………………1
  9. Matyszczyk – Borońska Ewa… 1
  10. Kawałko Józef…………………1
  11. Kurek Andrzej…………………1
  12. Hruszowiec Kinga…………….1
  13. Kantorosiński Piotr…………….1

Kubik Mariusz…………………

created by Grupa BroNET