Nasze koła:

Koło PTTK "JEDYNKA"

Koło PTTK nr 2 ‘‘WAGONOWCY‘‘

Koło PTTK "Siódemka"

Świdnickie Koło PTTK ‘‘KOŁO ŚLĘŻY‘‘

Koło Turystyczne "To Tu To Tam" MDK Świdnica

Koło Turystyczne ''Pszczoły i Trutnie''

Koło PTTK Świebodzickie Łaziki

KLUB PRZEWODNIKÓW TERENOWYCH I GÓRSKICH ‘‘Koło przewodników turystycznych‘‘

Koło PTTK Żarodreptaki

GMINNE KOŁO PTTK ‘TERAZ SUDETY‘

pozostali członkowie z Oddziału

BIURO ZO PTTK CZYNNE WTOREK I ŚRODA W GODZ. 16:00-18:00



Oddział PTTK w Świdnicy > V Świdnickie Marsze na Orientacje - IMPREZA ODWOŁANA
26.10.2020r.
V Świdnickie Marsze na Orientacje - IMPREZA ODWOŁANA

Z uwagi na Ogłoszenie nowych zasad bezpieczeństwa w czerwonej strefie od 24.10.2020 zmuszeni jesteśmy PRZENIEŚĆ V ŚWIDNICKIE MARSZE NA ORIENTACJĘ na Przełaczy Tąpadła. 

Bardzo przepraszamy wszystkich zgłoszonych uczestników MnO. Nie chcemy nikogo narazać, szczególnie dzieci i młodzieży. Kolejna impreza zorganizowana siłami społecznymi działaczy Dolnośląskiej Komisji Imprez na Orientacje, Oddziału PTTK w Świdnicy, Rodziców dzieci z Koła PTTK "ToTuToTam" MDK Świdnica i Koła PTTK "Pszczoły i Trutnie" oraz opiekunów grup szkolnych i harcerskich musi zostać przełożona na termin bardziej bezpieczny. 

    Ładne dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe poczekają. Poniżej prezentujemy listę zgłoszonych uczestników. Bądźmy dobrej myśli. Życzymy wszystkim zdrowia i do zobaczenia w (niedalekiej) przyszłości. 

                                               Zbigniew Curyl - Kierownik organizacyjny imprezy.

                                               Wojciech Król - Sędzia główny Zawodów

 

 

 

V ŚWIDNICKIE MARSZE NA ORIENTACJĘ – 24.10.2020 PRZ. TĄPADŁA LISTA STARTOWA

TP

Lp

Nazwisko i imię

klub

1.

Wojtysiak Dominik  z tatą

ToTuToTam MDK Świdnica

2.

Gołębiewska Antonina z tatą

ToTuToTam MDK Świdnica

3.

Dębek Adam z tatą

ToTuToTam MDK Świdnica

4.

Krzysztof Ziarnowski z mamą

ToTuToTam MDK Świdnica

TD

Lp

Nazwisko i imię

Klub

1.

Hruszowiec Agata

Józefiak Zuzanna

ToTuToTam MDK Świdnica

2.

Borońska Angelika

Ziarnowski Piotr

ToTuToTam MDK Świdnica

3.

Tyńska Karolina

Debek Hanna

ToTuToTam MDK Świdnica

4

Podolak Zofia

Ślązak Julia

Darasz Natalia

10 ŚwDH. Mrówkojady Świdnica

5.

Podfigórna Emilia

Partyka Zuzanna

Ivasiutyn Mikaela

10 ŚwDH. Mrówkojady Świdnica

6.

Makowski Igor

Jagiełło Antonina

Seweryn Kaja

10 ŚwDH. Mrówkojady Świdnica

7.

Strózik Hanna

Kielar Maja

Rychel Julia

10 ŚwDH. Mrówkojady Świdnica

8.

Sapieło Stefan

Stefan Izabela

Bolków

9.

Bzowy Weronika

Bzowy Wiktoria

Bolków

10.

Czarnecka Nikola

Dysiewicz Iwona

Bolków

TM

Lp

Nazwisko i imię

Klub

1.

Maister Vladyslav

Rozenek Bartosz

10 ŚwDH. Mrówkojady Świdnica

2.

Grabczyńska Wiktoria

Szczepara Julia

10 ŚwDH. Mrówkojady Świdnica

3.

Jaskuła Amelia

Stępniowska Andżelika

ToTuToTam MDK Świdnica

4.

Kupczyk Zuzanna

Nycek Martyna

ToTuToTam MDK Świdnica

5.

Wójcik Ziemowit

Orientop Wrocław

6.

Bednarska Zuzanna

Wasilewska Lena

Bolków

7

Łyczkowska Alicja

Maziarz Maja

Bolków

8

Stefaniak Urszula

Borysiak Sandra

Orientop Wrocław

TJ

Lp

Nazwisko i imię

Klub

1.

Józefiak Natalia

Stuchlik Tobiasz

ToTuToTam MDK Świdnica

2.

Matyszczk Sandra

ToTuToTam MDK Świdnica

3.

Madurska Zuzanna

Parcheta Olga

Bolków

 

 

 

TS

Lp

Nazwisko i imię

Klub

1.

Wieszaczewski Jacek

Puternicka Joanna

Wrocław

2.

Mazurkiewicz Agnieszka

Mazurkiewicz Beata

Smoleckie Syrenki

ALO P Wrocław

3.

Góralski Andrzej

10 ŚwDH. Mrówkojady

4.

Gruca Adam

Ćmiel Agnieszka

GKT Cyrkino Gliwice

5.

Kosiuk Piotr

Lwówek

6.

Lucima Mariusz

PTTK Strzelin

7.

Bacański Mirosław

Wałbrzych

8.

Drewniak Wiesław

Rybiński Aleksy

Bolków

Jelenia Góra

9.

Curyl Zbigniew

Hruszowiec Andrzej

ToTuToTam MDK Świdnica

10.

Klimas – Tyńska Agnieszka

Matyszczyk – Borońska Ewa

ToTuToTam MDK Świdnica

11.

Jaskuła Joanna

Ziobrowska Wioletta

ToTuToTam MDK Świdnica

12.

Wójcik Wojciech

Jędrzejczak Tomasz

Orientop Wrocław

13.

Wąsowski Marek

KTK Łapiguz Śiedlęcin

14

Sławiński Tadeusz

Goś Radosław

PTSM Lubań

15.

Józefiak Paweł

Kupczyk Kamil

ToTuToTam MDK Świdnica

16

Stefaniak Marcin

Orientop Wrocław

17.

Ziarnowski Łukasz

Dębek Daniela

ToTuToTam MDK Świdnica

18

Rozmiarek Olga

Rozmiarek Krzysztof

PTTK Środa Wielkopolska

created by Grupa BroNET