CZĘŚCIOWE WZNOWIENIE DZIAŁALNOŚCI BIURA ZO - wtorek 13.30 - 15.30



10.06.2015r.
ZAPROSZENIE PANI PREZYDENT

Pani Beata Moskal - Słaniewska Prezydent Świdnicy zaprasza na spotkanie poświęcone wspólpracy Gminy Miasto Świdnica z Organizacjami Pozarządowymi w 2015 r. które odbędzie się w dniu 24 czerwca 2015 r. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej nr 1 na parterze w Cenytrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Długa 33.

10.06.2015r.
KOLEJNI PRZODOWNICY TURYSTYKI KOLARSKIEJ W NASZYM ODDZIALE

KOLEJNI PRZODOWNICY TURYSTYKI KOLARSKIEJ W NASZYM ODDZIALE

W dniach 29.05 – 07.06.2015  w trakcie trwania 55 Ogólnopolskiego Szkoleniowego  Zlot Przodowników  Turystyki Kolarskiej PTTK w Sominach (woj. pomorskie) pozytywnie egzamin zdali i uprawnienia Przodowników Turystyki Kolarskiej zdobyli:

Nr 7497 – Sławomir Chudy

     7498 – Paulina Chudy

     7500 – Małgorzata Anklewicz

     7499 – Krzysztof  Anklewicz,

Uczestnikami zlotu byli także: Andrzej Szymaniuk i Tadeusz Niedzielski - wszyscy z Koła "Koło ślęży" i Oddziałowej Komisji Turystyki Kolarskiej naszego Oddziału. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

14.05.2015r.
Komunikat nr 3/2015 Zarządu Oddziału w Świdniy

W dniu 2 czerwca 2015 o godz. 16.30 w Centrum Organizacji Pozarzadowych S3S przy ul. Długa 33 odbędzie się zebranie uczestników  51 Rajdu Górskiego Oddziału PTTK Świdnica "Bieszczady wschodnie - Ukraina"

20.04.2015r.
III RAJD MARTYROLOGII OSÓWKA (ROWEROWY0

ODDZIAŁ PTTK w ŚWIDNICYN

ZAPRASZA  NA 

III RAJD MARTYROLOGII OSÓWKA

  w dniu  09.05.2015r.

 TRASA Rowerowa: PTK nr 7420 Paweł Kurant

13.04.2015r.
WSPANIAŁE ZWYCIĘSTWO NASZYCH DRUŻYN na eliminacjach powiatowych XLIII OMTTK w Świdnicy

Szkoły podstawowe:

I miejsce: Koło Turystyczne PTTK „ToTuToTam” Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy CHŁOPCY (Konrad Jaskuła, Piotr Kowalski, Bartosz Pszeniczka op. Zbigniew Curyl) – 230 pkt

II miejsce: Koło Turystyczne PTTK „ToTuToTam” Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy DZIEWCZYNY (Natalia Józefiak, Oliwia Matyszczyk, Sandra Matyszczyk op. Zbigniew Curyl)  – 208 pkt

III miejsce:  Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie (Cezary Dusza, Małgorzata Kołodka, Maria Zdunik op. Wioletta Piotrowska) – 143 pkt

IV miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Świdnicy (Aleksandra Maślana, Martyna Szczurowska, Kornelia Zarębińska op. Robert Skupień) -  140 pkt

V miejsce: Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym (Martyna Czerniec, Olga Mak, Zuzanna Pietrukiewicz op. Monika Janiszewska)  -  129 pkt

Gimnazja:

I miejsce: Gimnazjum nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy (Maria Krzyżaniak, Karolina Mazanka, Maja Urbanowicz op. Ewa Haitner)  - 186,5 pkt

II miejsce: Gimnazjum im. Książąt Świdnickich w Witosowie Dolnym (Natalia Adamczewska, Katarzyna Nawrot, Emilia Skirgajłło op. Luiza hoszowska)  - 176.5 pkt

      Szkoły Ponadgimnazjalne:

I miejsce: III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Świdnicy (Michał Bałos, Mateusz Bilicki, Paweł Krawiec op. Mariola M.-Janicka)  - 160,5 pkt

created by Grupa BroNET