BIURO ZO PTTK CZYNNE WTOREK I ŚRODA W GODZ. 14:45-16:45



25.11.2019r.
Komunikat Oddziałowej Komisji Turystyki Górskiej

Oddziałowa Komisja Turystyki Górskiej informuje, ze posiedzenie Komisji odbedzie sie 28.11.2019 o godzinie 17.30 w Restauracji "Pod Kopułą". W programie:

1. Uroczyste wręczenie odznak i legitymacji przodownickich

2. Sprawy organizacyjne i bieżące. 

                                   /Przewodniczący Komisji/

25.11.2019r.
KOMUNIKAT ZARZĄDU ODDZIAŁU nr 4/2019

Z radoscią informujemy, że w dniach 22-24.11.2019 w Łupkach k.Wlenia odbło się Szkolenie Specjalistyczne na uprawnienia Przodowników Imprez na Orientację PTTK organizowane przez Komisję InO Zg PTTK. Szkolenie zakończyło się egzaminem, który zdali z wynikiem pozytywnym:

1. Natalia Józefiak z Koła "ToTuToTam" - Młodziezowy Przodownik InO

2. Kinga Hruszowiec z Koła "Pszczoły i Trutnie" - Przodownik InO

                                                                                              gratulujemy.

21.11.2019r.
KOMUNIKAT ZARZĄDU ODDZIAŁU nr 3/2019
KOMUNIKAT ZARZĄDU ODDZIAŁU 
   Zarząd Oddziału informuje, że kolejne posiedzenie Rady Programowej Oddziału (Prezesi i wiceprezesi poszczególnych Kół, Klubów i Komisji Oddziału) odbędzie się w dniu 03 grudnia 2019 (wtorek) o godz. 16.15 w siedzibie ZO. 

 

18.11.2019r.
KOŁO PTTK "WAGONOWCY"

Koło PTTK nr 2 "Wagonowcy" zaprasza na wycieczkę andrzejkową w Góry Wałbrzyskie w dniu 24.11.2019

w przypadku brzydkiej pogody wycieczka zostanie przeniesiona na 01.12.19

Trasa : Nowe Bogaczowice  - Trójgarb - Lubomin - Szczawno Zdrój

11.11.2019r.
IV Świdnickie Marsze na Orientację - Wielki Sukces!!!!

Wielkim sukcesem Koła PTTK "ToTuToTam" - MDK Świdnica zakończyły się IV Świdnickie Marsze na Orientację, będące IX rundą Pucharu Dolnego Śląska w MnO 2019. Impreza odbyła się w Lubachowie, 9 listopada 2019 r. 

 Wyniki naszych reprezentantów:

Kat TP (debiut): II m:Piotr Ziarnowski i Łukasz Ziarnowski, IV m: Zuzia Józefiak, Angelika Borońska, Ewa Matyszczyk - Borońska,

Kat TD urodzeni w 2006 r. i później: II m. Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska,  XI m. Amelka Jaskuła i Karolina Tyńska. Już po VIII rundzie Agata Hruszowiec zapewniła sobie I miejsce a Andżelika Stępniowska II miejsce w klasyfikacji końcowej Pucharu Dolnego Śląska 2019.

Kat TM urodzeni w 2003– 2005 r: VI m. Sandra Matyszczyk i Zuzanna Kupczyk, VII m: Kornelia Zarębińska  i Milena Chimera, IX m. Hanna Zątek i Julia Cichowicz, Już po VIII rundzie I miejsce w klasyfikacji końcowej Pucharu Dolnego Śląska 2019 w tej kategorii wiekowej zapewniła sobie Natalia Józefiak.

Kat TJ urodzeni w 1999- 2002 r: I m. Natalia Józefiak (debiut w tej kat. wiekowej) i Jakub Kurek III m. Konrad Jaskuła i Julia Janowska.      

Kat TS urodzeni w 1998 r. i wcześniej: VII m. Zbigniew Curyl

Kat TE (Elita Dolnośląskiej Komisji InO: III m. Kinga i Andrzej Hruszowiec

W klasyfikacji drużynowej IV Świdnickich MnO: I miejsce Koło PTTK "ToTuToTam" - MDK Świdnica, II m. InO  TOP PTSM Zgorzelec, III m. Orientop Wrocław, IV m. SP Bolków. udział 96 zawodników.  

created by Grupa BroNET