BIURO ZARZĄDU ODZIAŁU PTTK CZYNE W ŚRODY I CZWARTKI W GODZ. 16.00 - 18.0014.05.2014r.
47 Zlot Turystów Świdnickich na Wiekiej Sowie za nami

W niedzielę 11 maja odbył się 47 Zlot Turystów Świdnickich na Wielkiej Sowie.W zlocie wzięło udział ok stu najwytrwalszych turystów, których nie wystraszyła niepewna pogoda, a jak sie okazało była całkiem przyzwoita, trochę wiało i padało, a także świeciło słoneczko.

Po dotarciu na szczyt zapłonęło ognisko przy którym chętni piekli przyniesine kiełbaski, a następnie rozpoczęła się zacięta  rywalizacja w konkursach sprawnościowych i wiedzy turystyczno-krajozawczej. Test okazał sie trudny jak zawsze, ale zawodnicy wykazali się nieprzeciętna wiedzą i tylko ułamki sekund dzieliły zawodników na podium, ponieważ o zwycięstwie decydowały poprawne odpowiedzi oraz czas. W konkursach rzutowych ( tradycjnie lotki, rzut piłeczką kolczastą do celu oraz nowość rzut piłą  plażową do kosza) zawodnicy stosowali przedziwne techniki, aby pokonać nie sprzyjające warunki  atmosferyczne. Najwytrwalsi zdobyli upragnione nagrody i zadowoleni wrócili do swoich domów. Zamieszczam kilka zdjęć i dziękując za wspólną zabawę zapraszam już dzisiaj na 48 zlot za rok. Pozdrawiam w imieniu Komisji Górskiej PK

05.05.2014r.
47 ZLOT TURYSTÓW ŚWIDNICKICH na Wielkiej Sowie

Komisja Górska zaprasza do udziału w zlocie wszystkich turystów, w programie jak zawsze konkursy i zabawy

Będzie sie działo, będzie zabawa...

Do zobaczenia na szczycie Wielkiej Sowy

 

08.04.2014r.
ZEBRANIE AKTYWU GÓRSKIEGO ODDZIAŁU PTTK ŚWIDNICA 18.03.2014

       

                                                   PROTOKÓŁ

              Z zebrania Aktywu Górskiego Oddziału PTTK w Świdnicy

 

        W dniu 18.03.2014 r. o godzinie 16.00 w sali nr 1 Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych, w Świdnicy ul. Dluga 33 z inicjatywy Pawła Kuranta odbyło się zebranie Aktywu Górskiego z Oddziału PTTK w Świdnicy.

03.04.2014r.
REGULAMIN KOMISJI GÓRSKIEJ ZARZĄDU ODDZIAŁU PTTK W ŚWIDNICY

   

REGULAMIN
KOMISJI TURYSTYKI GÓRSKIEJ
ZARZĄDU ODDZIAŁU PTTK w ŚWIDNICY


21.11.2013r.
Witam

Mam przyjemność powitać zgladajacych na ta stronę, na której będziemy informować o ciekawych wydarzeniach i planach wycieczek organizowanych przez koła prężnie działajace w naszym oddziale.

Komisja Górska zaprasza również wszystkich chętnych do pracy w komisji, każdy kto ma ciekawe pmysły na aktywne spedzanie wolnego czasu na turystycznych szlakach , nie tylko górskich jest pilnie poszukiwany.

Kontakt telefoniczny 607 382 999 lub e-mail: kurantpawel13@wp.pl

Pozdrawiam Paweł Kurant

created by Grupa BroNET