BIURO ZO PTTK CZYNNE WTOREK I ŚRODA W GODZ. 16:00-18:00Komisja Piesza > Informacja o " Zasłużonych Instruktorach Krajoznawstwa" w naszym województwie oraz "Historia RKIK na Dolnym Śląsku".
02.04.2020r.
Informacja o " Zasłużonych Instruktorach Krajoznawstwa" w naszym województwie oraz "Historia RKIK na Dolnym Śląsku".
Koleżanki i Koledzy
 
Miło mi poinformować o pojawieniu się na naszej stronie  "pttk.legnica.pl", zakładka RKIK informacji o " Zasłużonych Instruktorach Krajoznawstwa" w naszym województwie oraz "Historia RKIK na Dolnym Śląsku". Ufam, że te wartościowe opracowania będą dla nas inspiracją do zauważenia roli, znaczenia i brania przykładu od naszych Zasłużonych Instruktorów - Oni są wśród nas. Także upamiętnienia naszych wspaniałych Instruktorów. Historia RKIK - to już 50 lat. Czas szybko leci, dlatego warto to co było, nawet niedawno, upamiętnić dla potomnych w wersji drukowanej czy elektronicznej; ważne, że spisanej i opublikowanej.
Proszę o uwagi do tekstów. W naszej historii jest dużo "białych plam", może uda się, dzięki Waszej pomocy Koleżanki i Koledzy, uzupełnić ten tekst. Warto to zrobić dla nas, ale przede wszystkim dla potomnych, także dla młodych krajoznawców.
Jednocześnie, jeżeli macie jakieś pomysły odnośnie naszej strony, śmiało piszcie lub dzwońcie. To jest nasza strona.
 
Na czas ograniczeń, także aktywności turystycznej i krajoznawczej, życzymy dużo wytrwałości, cierpliwości i optymizmu.
Z turystycznym pozdrowieniem
 
W imieniu RKIK "Dolny Śląsk"
Marek Rabski 
created by Grupa BroNET