BIURO ZARZADU ODDZIAŁU CZYNNE: ŚRODY 16.00 - 18.00 (WERYFIKACJA ODDZNAK), CZWARTEK 16.00 - 18.00 (SPRAWY CZŁONKOWSKIE)Komisja Piesza > KOMUNIKAT DZTP /sul01/
04.05.2017r.
KOMUNIKAT DZTP /sul01/

KOMUNIKAT DZTP   /sul01/

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W XVI ZŁAZIE PIECHURÓW DOLNOŚLĄSKICH

ZŁAZ ZORGANIZOWANY JEST PRZEZ ODDZIAŁ PTTK W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH ORAZ DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ TURYSTYKI PIESZEJ PRZY POROZUMIENIU ODDZIAŁÓW PTTK WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO.

Witam !

            SERDECZNIE ZAPRASZAM NA NARADĘ DOLNOŚLĄSKIEGO ZESPOŁU TURYSTYKI PIESZEJ, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELĘ DNIA 14 MAJA 2017 ROKU O GODZINIE 10:00 W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ (BYŁA SZKOŁA PODST.) W SULISŁAWICACH. JEST SPORO SPRAW  DO OMÓWIENIA, DLATEGO BARDZO LICZĘ NA  OBECNOŚĆ – WSZYSTKICH  CZŁONKÓW NASZEGO DOLNOŚLĄSKIEGO ZESPOŁU TP NA NARADZIE.

Z UWAGI NA OKRESY SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE W TOWARZYSTWIE ORAZ NA ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE POROZUMIENIA ODDZIAŁÓW PTTK WOJ.DOLNOŚLĄSKIEGO (KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 13 MAJA WE WROCŁAWIU) – ZMUSZENI JESTEŚMY ZATEM NASZĄ NARADĘ PRZEPROWADZIĆ W NIEDZIELĘ 14 MAJA PRZED ZAKOŃCZENIEM XVI ZŁAZU PIECHURÓW.

 

ZAKOŃCZENIE XVI ZŁAZU PIECHURÓW  ROZPOCZNIE SIĘ W NIEDZIELĘ 14 MAJA O GODZINIE 13:00 - RÓWNIEŻ W SULISŁAWICACH.

ORGANIZATOREM ZŁAZU JEST ODDZIAŁ PTTK W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH, A JEGO KOMANDOREM JEST KOLEGA MAREK JECHNA - WICEPREZES ODDZIAŁU W ZĄBKOWICACH.

W TRAKCIE ZAKOŃCZENIA ZŁAZU – PRZEWIDZIANO  WRĘCZENE WYRÓŻNIEŃ, POCZĘSTUNEK ORAZ INNE NIESPODZIANKI.

W ZŁAZIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ TURYŚCI PIECHURZY, ROWERZYŚCI A NAWET

ZMOTORYZOWANI. TRASY ZŁAZU SĄ DOWOLNE – OPRACOWANE INDYWIDUALNIE PRZEZ UCZESTNIKÓW ZŁAZU. TRASA PIESZA ZORGANIZOWANA NA ODCINKU : ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE (START: DW.PKS GODZ.09:00) – ZWRÓCONA – BRODZISZÓW -  SULISŁAWICE PROWADZONA PRZEZ KOL. ALINĘ OGRODOWCZYK  JEST PILOTOWANA PRZEZ KOL.MARKA JECHNĘ.

PO ZAKOŃCZENIU ZŁAZU – PIECHURZY ODWIEZIENI ZOSTANĄ AUTOKAREM   GRATIS DO ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH.

KAŻDY UCZESTNIK MA PRAWO OTRZYMAĆ PAMIĄTKOWY ZNACZEK NA PODSTAWIE PODPISANEJ LISTY UCZESTNICTWA W ZŁAZIE.

 

 PRZEWODNICZĄCY DZTP.

 

 

 

created by Grupa BroNET