11.05.2026r.
13.02.2026r.
Zebranie O/KTG
Zarząd Oddziałowej Komisji Turystyki Górskiej zaprasza Przodowników TG oraz sympatyków na zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się w dniu
23.02.2026 r. o godz. 17:00
w siedzibie
Oddziału PTTK w Sali nr. 1 Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Długa 33 .
Tematyka zebrania:
1. Sprawozdanie O/KTG za 2025 r.
2. Podsumowanie sezonu turystycznego 2025 r.
3. Sprawozdanie TRW GOT za 2025 r.
4. Omówienie planu imprez O/KTG na 2026 r.
5. Dyskusja
Informacja:
na stronie KTG ZG PTTK znajduje się aktualny, obowiązujący od 2026 r.
Regulamin GOT.
Proszę o zapoznanie się z nim.
Osoby którym skończyła się ważność legitymacji PTG proszone są o dostarczenie ich celem przedłużenia.
Przewodniczący O/KTG
Andrzej Kurek
13.02.2026r.
W dniu 19.10.2025 przy pięknej pogodzie ponad 150 osób uczestniczyło w
48 Zlocie Turystów Świdnickich na Ślęży.
Zwycięzcą i zdobywcą I miejsca oraz pucharu w Turnieju Kół zostało
Koło PTTK nr 2 WAGONOWCY.
Impreza była dofinansowana przez Starostwo Powiatowe w Świdnicy.
02.12.2025r.
63 Ogólnopolski Zlot Sudeckich Przodowników Turystyki Górskiej - Różanka 2025.
Nasi na 63 Ogólnopolskim Zlocie Sudeckich Przodowników
Turystyki Górskiej Różanka 2025.



02.12.2025r.
Dyplomy KTG ZG PTTK dla:
Koło "JEDYNKA" i dla Oddziału PTTK w Świdnicy.

