30.06.2023r.
Koło PTTK JEDYNKA zaprasza na wycieczkę w Karkonosze w dniu 9.07.2023
Proponowane trasy:
Harrachov-Łabska Bouda -Pramen Laby - Twarożnik -Hala Szrenicka -Szklarska Poręba wyciąg
czas przejścia około 6 godz , dł. trasy około 19 km
https://mapa-turystyczna.pl/route/3y309
Harrachov- Vosecka Bouda- Twarożnik -Hala Szrenicka -Szklarska Poręba wyciąg
Czas przejścia około 5 godz, dł.trasy około 15 km
https://mapa-turystyczna.pl/route/3y30b
26.06.2023r.
Koło PTTK nr 2 "Wagonowcy" zaprasza na wycieczkę do Czech w Góry Hanuszowickie w dniu 02.07.2023
proponowana trasa: Hanusovice – Jerab – Kraliky
dł. trasy : 20 km; czas przejścia: 8.00 godz.
22.06.2023r.
Z uwagi na zmiany godzin pracy Referatu d/s Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego (budynek przy ulicy Dłogiej nr 33 w Świdnicy) w okresie wakacyjnym (od 26.06 do 31.08) zmienia się czas pracy BIURA ZARZĄDU ODDZIAŁU PTTK W ŚWIDNICY NA czwartek w godz. 16.00 - 18.00
01.06.2023r.
Koło Siódemka zaprasza na wycieczkę w Karkonosze w dniu 11.06.2023
30.05.2023r.
VIII ŚWIDNICKIE
MARSZE NA ORIENTACJĘ
TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW: 3.06.2023 r. Boisko sportowe w Bystrzycy Górnej
ORGANIZATOR: Oddziałowa Komisja Piesza i Krajoznawstwa PTTK w Świdnicy
WSPÓŁORGANIZATORZY: – Koło PTTK „ Pszczoły i Trutnie” w Świdnicy
- Dolnośląska Komisja Imprez na Orientację
ZESPÓŁ ORGANIZATORÓW
Kierownik zawodów: Zbigniew Curyl(OINO)
Sędzia główny: Wojciech Król (HPINO 61)
Sędzia pomocniczy: Honorata Król (PINO 764)
Budowniczy tras: Kinga Hruszowiec (PINO 762)
Andrzej Hruszowiec (OINO)
Paweł Idzik
Biuro zawodów: Jadwiga Ziarnowska, Agnieszka Tyńska
Etapy i kategorie :
TZ – dla zaawansowanych, wiek dowolny, zespoły 1-2 os.
TU – dla średnio - zaawansowanych, wiek dowolny, zespoły 1-2 os.
TT - dla niezaawansowani, wiek dowolny , zespoły 1-5 os.
TP – dla początkujących, wiek dowolny, zespoły 1-5 os.
Uczestnicy powyższych tras klasyfikowani będą w kategorii TS Pucharu Dolnego Śląska w MnO
TJ – juniorzy, ur. 2003-2006, zespoły 1-2 os.
TM – młodzież, ur. 2007-2009, zespoły 1-2 os.
TD – dzieci, ur. 2010 i później, zespoły 1-3 os.
We wszystkich kategoriach będą po 2 etapy dzienne
W trakcie trwania imprezy składy zespołów nie mogą ulec zmianie.